מדריכי אתרים

רשימת מדריכי אתרים אליהם כדאי להוסיף את האתר שלך כדי לקבל מהם קישור לאתרך

רוב המדריכים הללו נועדו בעיקר לסווג אתרים לפי נושאים ונושאי משנה באנגלית. לא קל לאתר מדריך אתרים בעברית.

רישום למדריכי אתרים אינה הדרך האידאלית לקדם אתר משום שרובם אינם בודקים את האתר שנרשם אליהם, ולפיכך גוגל לא יחשיב את כל מדריכי אתרים הללו כמקור סמכות.

מדריכי אתרים
כתובת URL
Domain Authority
(DA)
Dmoz dmoz.org 96
Scrub the Web scrubtheweb.com 79
Directory World directoryworld.net 74
So Much somuch.com 70
Jayde jayde.com 68
R Directory rdirectory.net 65
Dmoz.in.net dmoz.in.net 65
T Section tsection.com 62
Free Website Directory freewebsitedirectory.com 60
Wwwi wwwi.co.uk 58
Vie Search viesearch.com 58
1 Abc 1abc.org 57
Business Seek businessseek.biz 53
Cipinet cipinet.com 51
Directory My Link directmylink.com 51
Directory Fire directoryfire.com 50
Pro Link Directory prolinkdirectory.com 50
Pedsters Planet pedsters-planet.co.uk 50
Amray amray.com 49
Gain Web gainweb.org 49
Link Book linkbook.pcgraphicsolutions.com 49
The Web Directory the-web-directory.co.uk 49
Scrabble Stop links.scrabblestop.com 47
Submission 4u submission4u.com 47
Suggest URL suggest-url.net 46
Elite Sites Directory elitesitesdirectory.com 45
Inteligentd inteligentd.com 45
Linkpedia linkpedia.net 45
1 Webs Directory 1websdirectory.com 44
9 Sites 9sites.net 44
Synergy Directory synergy-directory.com 43
Wikid Web wikidweb.com 43
247 Web Directory 247webdirectory.com 42
Pi Series piseries.com 41
PR3 Plus pr3plus.com 41
Nexus Directory nexusdirectory.com 39
The Net Directory the-net-directory.com 39
Linkdir linkdir.info 35
Best Free Websites bestfreewebsites.net 34
Suggest Site suggestsite.net 34
Nipao nipao.org 33
Sighber Cafe sighbercafe.com 33
Digg Directory diggdirectory.com 33
10 Directory 10directory.com 32
Vision Web Directory visionwebdirectory.com 32
Xysyst xysyst.net 31
SEO Free Links seofreelinks.com 29
Dir4uk dir4uk.com 28
PR Web Link prweblink.com 27
Royal Link Up royallinkup.com 27
Aditya Webs adityawebs.com 27
Directory Books directorybooks.com 26
Leading Link Directory leadinglinkdirectory.com 25
Answer Spots answerspots.com 25
SEO Up Link seouplink.com 25
Directories.cf directories.cf 25
Good Useful Links good-useful-links.com 23
Vision Web SEO visionwebseo.com 23
UK Listingz uklistingz.co.uk 22
Web Apps Directory webappsdirectory.com 21
Find Website findwebsite.net 21
Local Success localsuccess.org96

20

תהליך הרישום למדריכי אתרים
תהליך הרישום למדריכי אתרים

כדי לקבל קישורים חיצוניים מאתרים אלה, צריך להירשם אליהם. מומלץ בחום ליצור כתובת מייל נוספת עבור הרישום, שאם לא כן, תקבל אינסוף הצעות מטרידות למייל שלך. בקר בכתובת המייל הזה אחת לשבוע כדי שלא לפספס משהו חשוב ולמחוק את כל הפניות שנראות לך מיותרות.

מאחר ואין וודאות שהכללת כתובת האתר שלך עם קישור תועיל לקידום האתר, אמליץ שלא לשלם למדריכי האתרים הללו. אבל רישום חינם לא יזיק.

רישום למדריכי אתרים מקומיים

מדריכי אתרים מקומיים

לעתים רישום למדריכי אתרים מקומיים דווקא עשוי להיות יעיל משום שהם עשויים לשלוח אליך לקוחות, ללא קשר לאתר האינטרנט שלך ולכן מן הראוי לשקול זאת בחיוב.

5 23 votes
דירוג המאמר
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x